IMPORTANT: In atenția studenților din anii II și III (licență) și anul II (master) – alegerea cursurilor opționale și completarea contractelor de studiu

Din această săptămână, aplicația AcademicInfo permite, din nou, completarea contractelor de studii.

Studenții anilor II si III (licență) si anul II (master) sunt rugați să-și completeze contractele de studii, iar cei care au făcut-o deja sunt rugați sa verifice dacă cursurile opționale pe care și le-au ales fac parte din lista opționalelor aprobate. In caz contrar, acești studenți sunt rugați să se reorienteze spre cursurile opționale care se vor ține în anul universitar următor (vezi lista lor). Întrucât completarea locurilor se face în ordinea cronologică a alegerii, studenții sunt rugați să facă alegerea cât mai curând posibil, dar nu mai târziu de 11 septembrie 2017.