Helyek száma végleges belső mobilitás (szakok közötti átiratkozás) esetén

A hallgatók tanulmányi helyzetének kiértékelését követően a Matematika és Informatika Kar közli, hogy a 2018–2019-es egyetemi tanévre, az alapképzés II. évfolyamán vannak helyek, amelyek esetében lehetséges a végleges belső mobilitás (szakok közötti átiratkozás), az alábbiak szerint:

• Matematika (román): 5 tandíjas hely;
  • Informatikai-matematika (román): 3 tandíjas hely;
  • Informatika (román): 4 tandíjas hely;
  • Matematika (magyar): 1 tandíjmentes és 2 tandíjas hely;
  • Informatikai-matematika (magyar): 2 tandíjas hely;
  • Informatika (magyar): 1 tandíjmentes hely;
  • Informatika (angol): 2 tandíjas hely;

A kérvényeket 2018. szeptember 12–13-án lehet benyújtani a kari titkárságon (9:00 és 12:00 óra között).

A helyek elosztásának kritériumai végleges belső mobilitás esetén:

• 1. kritérium: az átiratozást megelőző egyetemi tanévben megszerzett kreditpontok száma;
  • 2. kritérium: az átiratozást (ugyanazon szakterület szakjai közötti átiratkozás esetén) megelőző egyetemi tanév súlyozott tanulmányi átlaga, illetve a szakterület szaktantárgyainak súlyozott tanulmányi átlaga (különböző szakterületek szakjai közötti átiratkozás esetén).