Fundația OSF și OSF Digital România au lansat cea de a șaptea ediție a Programului de Burse OSF, 2022-2023

Fundația OSF și OSF Digital România au lansat cea de a șaptea ediție a Programului de Burse OSF*, 2022-2023.

Ești student/ă în anul I?

Vrei să te cunoști mai bine pe tine și potențialul de dezvoltare pe care îl ai?

Îți dorești să devii un bun profesionist în domeniul IT?

Banii par să îți stea împotrivă?

Te așteptăm să te înscrii la Bursele OSF folosind următorul link (formular de înscriere) și completând dosarul de înscriere conform Ghidului.

Grăbește-te, perioada de înscrieri a început deja si este deschisă până la data de 10 octombrie 2022 iar locurile sunt limitate!

*Nota: Ce iti oferim?

1. burse lunare de 1000 lei net (pe toata perioada anului universitar, exclus vacanta de vara)
  2. carduri cadou oferite dupa fiecare sesiune de examene studentilor cu rezultate deosebite
  3. mentorat pentru dezvoltarea personala si academica si tranzitia cu succes spre piata muncii
  4. posibilitati reale de implicare si valorizare a skilurilor detinute: internshipuri si voluntariat in cadrul companiei sau extra
  5. cursuri de limba engleza
  6. la absolvirea cu succes a programului, bursierii devin ALUMNI si vor face parte din comunitatea mare a prietenilor si colaboratorilor OSF.

Pentru informații suplimentare scrie-ne la adresa de email claudiu.plamadeala@osf.digital sau sună la numărul de telefon 0756 138 668, Claudiu Plămădeală, Coordonator programe Fundația OSF.

Dosarele cu documentele doveditoare, conform Ghidului Aplicantului, pot fi depuse pana la data de 14.10.2022.