FONTOS: II. és III. éves (alapképzés), valamint a II. éves (magiszteri képzés) hallgatók figyelmébe – opcionális tantárgyak kiválasztása és tanulmányi szerződések kitöltése

Ettől a héttől kezdődően a hallgatóknak újra lehetőségük lesz a tanulmányi szerződések kitöltésére az AcademicInfo alkalmazás segítségével.

Kérjük a II. és III. éves (alapképzés), valamint a II. éves (magiszteri képzés) hallgatókat, hogy töltsék ki a tanulmányi szerződéseket. Akik már kitöltötték ezeket a szerződéseket, ellenőrizzék, hogy az általuk kiválasztott opcionális tantárgyak szerepelnek-e a jóváhagyott tantárgyak listáján. Amennyiben nem szerepelnek a listán, kérjük a hallgatókat, hogy azokat az opcionális tantárgyakat válasszák, amelyeket a következő egyetemi tanévben tartanak (ezek listája megtekinthető itt). A helyek betöltése a szakválasztás kronologikus sorrendjében történik, ezért kérjük a hallgatókat, hogy minél hamarabb válasszanak, de legkésőbb 2017. szeptember 11-ig.