Orar Facultatea de Matematica si Informatica

Anul 2018-2019, Semestrul I

Orarul studentilor (format grafic)
Orarul studentilor (format tabelar)
Orarul cadrelor didactice
Orarul disciplinelor
Orarul salilor
Legenda salilor
Ocuparea salilor

Anunt 12.10.2018: Incepand cu data de Luni, 15 Octombrie 2018, toate activitatile didactice din cladirea Facultății de Drept, str. Avram Iancu, nr. 11, et. 3, se vor derula in mod normal conform orarului. Activitatile didactice se vor derula normal conform orarului inclusiv Luni, incepand cu ora 8.00 dimineata.

Limba germana: Studentii de la Matematica, Matematica-Informatica si Informatica Romana, Engleza sau Maghiara, anul 2 care doresc sa urmeze cursuri facultative de limba germana (ca a doua limba straina, dupa limba engleza), pot face acest lucru LUNI sau JOI, orele 16-18, str. Horea nr 7, cabinet 10 impreuna cu dna. Lector univ. dr. Denisa Petrehus (mail: denisaelenapetrehus at yahoo dot it).