Felvételi a BBTE Szakkollégiumába – 2018

A 2013-ban létrehozott BBTE Szakkollégium az egyetem szerkezetének újszerű tehetséggondozási formája, amely a BBTE valamennyi karának kiemelkedő képességű hallgatóit egy olyan szakmai környezetbe tömöríti, ahol az egyetemi tanév során – bizonyos tudományos és kulturális tevékenységekben való aktív részvétel fejében –, a felsőoktatási intézmény által biztosított kedvezményekben részesülhetnek. A BBTE multikulturális szerkezetét tükröző Szakkollégium a BBTE legtehetségesebb hallgatóit igyekszik bevonni, a jövő kutatóit és egyetemi oktatóit a szakkollégisták soraiból szeretné kiválasztani.

2018. augusztus 7. és 2018. szeptember 17. között lehet beiratkozni a BBTE Szakkollégium által meghirdetett felvételire. A beiratkozás online történik, a felvételi dossziét elektronikus változatban, szkennelve kell elküldeni a teofana.nicoara@ubbcluj.ro e-mail címre.

Az érdeklődők figyelmébe ajánljuk az alábbi dokumentumokat:

Felvételi naptár
Beiratkozási típuskérvény