Farkas Gyula Szakkollégiumi felvételi a 2015–2016-os egyetemi tanévre

farkas_gyula_szkPályázati határidő: 2015. december 9.

A tudományos kutatás iránt érdeklődő diákoknak a Farkas Gyula Szakkollégium felvételit hirdet kutatási ösztöndíj elnyerésére a 2015–2016-os tanévben is.

A kutatáshoz szükséges (legalább egy) vezetőtanárt választani, és vele egyeztetve meghatározni a kutatási tematikát. A kutatási ösztöndíjakat egyénileg vagy akár csoportosan is meg lehet pályázni.

2015. december 9-ig várjuk a jelentkezőket kutatási tervvel és szakmai önéletrajzzal a zalan(PNT)bodo(KKC)gmail(PNT)com címen.

A szakkollégiumi felvételi pontos időpontját meg fogjuk hirdetni az infomat levelezési listán, a Canvas-en, a Farkas Gyula Szakkollégium honlapján, illetve a kari honlapon is.

A felvételi a kutatási terv bemutatásából áll, ami egy PowerPoint/Beamer/Prezi/… prezentáció elkészítését és bemutatását jelenti.

Bodó Zalán
a Farkas Gyula Szakkollégium irányítója