Eliberarea adeverinţelor de licenţă şi disertaţie, sesiunea iunie/iulie 2014

Studenţii care şi-au susţinut examenul de licenţă/disertaţie în sesiunea iunie/iulie 2014, îşi pot ridica adeverinţele de la secretariatul facultăţii până la finele lunii iulie 2014 în timpul orarului obişnuit cu publicul, zilnic între orele 9-12.

În vederea ridicării şi a diplomelor de bacalaureat aflate în dosarele personale, studenţii sunt rugaţi să aducă şi fişele de lichidare semnate şi ştampilate de către serviciile enumerate pe fişă.

Pentru înscrierea la masterat, candidaţii trebuie să îşi depună la dosar (pe lângă celelalte acte necesare) diploma de bacalaureat. Candidaţii absolvenţi ai facultăţii noastre (nivel licenţă) trebuie să îşi ridice mai întâi diploma de bacalaureat de la facultate (aceasta nu se mută automat de către secretariatul facultăţii dintr-un dosar în altul).