Diákjaink eredményei a DEIK Regionális Programozó Csapatversenyen – 2017

A Debreceni Egyetem Informatikai Kara a 2017–2018-as egyetemi tanév őszi félévében is megszervezte a DEIK Regionális Programozó Csapatversenyt, amelynek célja a számítógépes programozó csapatversenyek népszerűsítése, illetve a versenyben résztvevők csapatmunkájának, algoritmikus programozói tudásának fejlesztése és összemérése regionális szinten.

A 2017. december 3-i versenyen a BBTE Matematika és Informatika Karát három csapat is képviselte dr. Robu Judit egyetemi docens, dékánhelyettes kíséretében.

tavalyihoz hasonlóan most is figyelemreméltó eredményeket értek el karunk hallgatói, ugyanis a részt vevő csapatok közül az  I. és II. díjjal, valamint VII. helyezéssel tértek haza:

I. díj

• Mircea Popoveniuc
  • Alexandru Cociorva
  • Cosmin Rusu

II. díj

• Bereczki Norbert
  • Truta Emanuel
  • Sebastian Nechita

VII. helyezés

• Heim László
  • Vad Bertalan

További részletek a versenyről, a helyezésekről és a nyertesekről elérhetőek az alábbi linken.

Gratulálunk diákjainknak a versenyen elért eredményeikért, és köszönetünket fejezzük ki dr. Gabriel Mircea tanársegédnek a csapatok felkészítésében nyújtott erőfeszítéséért!