Deschiderea oficiala a Programului Postuniversitar de Pregatire si Formare Profesionala in Informatica

Datorita pandemiei, activitatile didactice din cadrul Programului Postuniversitar de Pregatire si Formare Profesionala in Informatica se vor desfasura pe perioada starii de alerta DOAR in regim online. Cursantii sunt rugati sa consulte orarul pentru a identifica titularul de curs, seminar si laborator si a gasi pe site-ul fiecaruia platformele si datele de acces pentru invatamantul online.

Vineri, 2 octombrie 2020, ora 17, va avea loc deschiderea oficiala a Programului Postuniversitar de Pregatire si Formare Profesionala in Informatica pe platforma MS Teams. Cursantii anului 1 au fost deja adaugati pe aceasta platforma si sunt rugati sa verifice detaliile de conectare pe platforma si pe canalul dedicat lor.