Deschiderea festivă a anului universitar 2020-2021 la Facultatea de Matematică și Informatică

Facultatea de Matematică și Informatică vă invită la Ceremonia de Deschidere a Anului Universitar 2020-2021 luni, 28 septembrie 2020, începând cu ora 13:00.

La acest eveniment vor participa prof. univ. dr. Anca Andreica, decanul Facultății de Matematică și Informatică și invitații de onoare: conf. univ. dr. Simona Motogna – vicepreședinte al Senatului UBB, conf. univ. dr. Anna Soos – prorector UBB, conf. univ. dr. Christian Săcărea – prorector UBB, Adrian Roman – Cluj Delivery Unit Manager la Endava România și Ionuț Muntean – Manager Inovare și Relatia cu Universitățile la Bosch Group Romania. Acest eveniment se bucură și de prezența reprezentanților unor organizații studențești: Mădălina Danileț – reprezentant OSUBB și Eric Balș – reprezentant al Societății Hermes.

Ceremonia va transmisă live la adresa:

folosind parola de acces

Access-FMI

Vă așteptăm și vă dorim tuturor un an universitar 2020-2021 plin de împliniri!

Decanatul Facultății de Matematică și Informatică