Demarăm cursurile în cadrul Programului Postuniversitar de Pregătire şi Formare Profesională în Informatică

Reprofileaza-te pe info!

Cursurile în cadrul Programului Postuniversitar de Pregătire şi Formare Profesională în Informatică vor demara vineri, 25.11.2017, începând cu ora 17:00, după un orar ce va fi afişat pe pagina Facultăţii de Matematică şi Informatică cel târziu joi, 24.11.2017.

Deschiderea festivă va avea loc luni, 28 noiembrie 2017, începând cu ora 17:00, în sala Socrate, sediul NTT DATA Romania, str. Constanţa, nr. 19-21. Cu această ocazie se vor împărţi carnetele de student precum şi o serie de materiale informative.

La deschiderea festivă vor participa, din partea UBB, d-na Soos Anna (Prorector UBB), dl. Adrian Petruşel (Decan FMI), d-na Anca Andreica (Director Departamentul de Infomatică) şi dl. Christian Sacarea (Directorul de studii al programului), iar din partea companiei NTT DATA Romania, dl. Daniel Metz (CEO NTT DATA Romania).