A Matematika és Informatika Kar is képviseltette magát a Kolozsvári Innovációs Napokon

Cluj Innovation Days2014. március 20. és 21. között a kolozsvári Agrártudományi és Állatorvosi Egyetem Élettudományi Intézetében került megrendezésre a Kolozsvári Innovációs Napok, amelyen karunk képviseletében dr. Simona Motogna egyetemi docens, dékánhelyettes tartott előadást Educaţia – o premisă a inovaţiei témában.

A kolozsvári IT-klaszter szervezésében lezajlott rendezvénysorozaton nemcsak a nemzetközi szakemberek voltak jelen az Európai Tanács, a pénzügyi intézetek és szakvállalatok képviseletében, hanem részt vettek az országos és helyi hatóságok jelentős képviselői is. Az eseményről bővebb információkat az alábbi honlapon lehet olvasni: http://www.clujinnovationdays.com

Dr. Horváth Zoltán, az EIT ICT Labs Nemzeti Társult Csomópont vezetője, az ELTE Informatikai Karának dékánja – aki a BBTE Magyar Matematika és Informatika Intézetének is meghívott tanára – vendégelőadóként volt jelen a Kolozsvári Innovációs Napokon, és a résztvevőknek bemutatta az EIT ICT Labs kapcsolatépítési programját.