Dragi studenți,

Vă invităm să participați la cursul susținut de dl conf. dr. Dégi Csaba pe tema Bune practici în asigurarea calității din învățământul superior bazate pe deontologie, egalitate, protecție și bunăstare, organizat în cadrul proiectului CNFIS-FDI-2022-0066 „Educație de calitate la Universitatea Babeș-Bolyai VI”  Acesta va avea loc online pe platforma MS TEAMS, în data de 21 noiembrie 2022, în intervalul orar 18.00-19.30.  Formularul de înscriere îl găsiți aici.

În data de 22 noiembrie 2022, în intervalul orar 18.00-19.30, cursul va fi susținut în limba maghiară. Formularul de înscriere îl găsiți aici.

Vă așteptăm!