Az oktatói tevékenység online kiértékelése, 2017–2018-as egyetemi tanév, II. félév

2018. május 14. és június 3. között a nem végzős évfolyamok, 2018. április 30. és május 20. között a végzős évfolyamok értékelhetik a tanárok oktatási tevékenységét.

A Babeş–Bolyai Tudományegyetemen az előadások és szemináriumok kiértékelése kizárólag online történik, a tanulmányi helyzet követésére szolgáló Academic lnfo alkalmazás segítségével. A hallgatóknak névtelenül kell kitölteniük a kérdőíveket.

A Matematika és Informatika Kar oktatóinak pedagógiai tevékenységét, jövőbeni munkáját nagymértékben segíti, ha a hallgatók részéről konkrét visszajelzések érkeznek az előadásokra és a szemináriumokra vonatkozóan. Ezért felkérjük a Kar hallgatóit, hogy az Academic Info alkalmazás segítségével válaszoljanak a II. félévi előadásokra és szemináriumokra vonatkozó kérdésekre, szánjanak egy kis időt ezek kiértékelésére.

Amennyiben az oldal nyelvét magyarra állítják, a kérdőívek is magyar nyelven fognak megjelenni.