Az oktatói tevékenység online kiértékelése, 2016–2017-es egyetemi tanév, I. félév

Evaluare cursuri2016. december 12-én elkezdődött az I. félévi előadások, szemináriumok hallgatók általi kiértékelése. A kiértékelést, a kérdőívek kitöltését a 2016. december 12. és 2017. január 13. közötti időszakban lehet elvégezni.

A Babeş–Bolyai Tudományegyetemen az előadások és szemináriumok kiértékelése kizárólag online történik, a tanulmányi helyzet követésére szolgáló Academic lnfo alkalmazás segítségével. A hallgatóknak névtelenül kell kitölteniük a kérdőíveket.

A Matematika és Informatika Kar oktatóinak pedagógiai tevékenységét, jövőbeni munkáját nagymértékben segíti, ha a hallgatók részéről konkrét visszajelzések érkeznek az előadásokra és szemináriumokra vonatkozóan. Ezért felkérjük a Kar hallgatóit, hogy az Academic Info alkalmazás segítségével válaszoljanak az I. félévi előadásokra és szemináriumokra vonatkozó kérdésekre, szánjanak egy kis időt ezek kiértékelésére.

Amennyiben az oldal nyelvét magyarra állítják, a kérdőívek is magyar nyelven fognak megjelenni.