Az oktatói tevékenység online kiértékelése, 2015–2016-os egyetemi tanév, II. félév

2016. május 9-én, hétfőn elkezdődött a II. félévi előadások hallgatók általi kiértékelése. A kiértékelést, a kérdőívek kitöltését az alábbi időszakban lehet elvégezni:

• I. és II. évfolyam, alapképzés: 2016. május 9–29.
    • I. év mesterképzés: 2016. május 9–29.
    • végzős évfolyamok: 2016. április 18. – 2016. május 15.

A Babeş–Bolyai Tudományegyetemen az előadások és szemináriumok kiértékelése kizárólag online történik, a tanulmányi helyzet követésére szolgáló Academic lnfo alkalmazás segítségével. A hallgatóknak névtelenül kell kitölteniük a kérdőíveket.

A Matematika és Informatika Kar oktatóinak pedagógiai tevékenységét, jövőbeni munkáját nagymértékben segíti, ha a hallgatók részéről konkrét visszajelzések érkeznek az előadásokra és szemináriumokra vonatkozóan. Ezért felkérjük a Kar hallgatóit, hogy az Academic Info alkalmazás segítségével válaszoljanak a II. félévi előadásokra vonatkozó kérdésekre, szánjanak egy kis időt a kurzusok kiértékelésére.

Amennyiben az oldal nyelvét magyarra állítják, a kérdőívek is magyar nyelven fognak megjelenni.

kiertekeles_2016