Az írásbeli záróvizsgára jelentkező végzősök tantermekbe való beosztása, 2018. júliusi vizsgaidőszak

Az írásbeli záróvizsgára jelentkező informatika szakos hallgatóknak 2018. július 2-án, hétfőn reggel 7:45 órakor kell jelentkezniük a kijelölt terem bejáratánál. Kérünk mindenkit, hogy hozza magával a személyi igazolványát, valamint a diákigazolványát (akik a házasságkötéskor nevet változtattak).

Az írásbeli záróvizsgára jelentkező matematika és informatikai-matematika szakos hallgatóknak 2018. július 2-án, hétfőn 13:15 órakor kell jelentkezniük a kijelölt terem bejáratánál. Kérünk mindenkit, hogy hozza magával a személyi igazolványát, valamint a diákigazolványát (akik a házasságkötéskor nevet változtattak).

No files found.