Az írásbeli felvételi vizsga résztvevőinek tantermekbe való beosztása, alapképzés, 2018. júliusi vizsgaidőszak

A matematika/ informatika írásbeli felvételi vizsga résztvevőinek tantermekbe való beosztása

Kérjük a jelentkezőket, hogy azonosítsák be a felvételi vizsga helyszínéül számukra kijelölt tantermeket (a névsor végén megjelenő jelmagyarázat is segítséget nyújt ebben). Az írásbeli vizsgára jelentkezőknek 2018. július 15-én, vasárnap reggel legkésőbb 8:00 óráig kell megjelenniük a kijelölt terem bejáratánál. Kérünk mindenkit, hogy hozza magával a személyazonossági igazolványát, valamint kék színű írószert is. A vizsgatételek felbontását követően nem engedélyezett a terembe való belépés. A tételek kidolgozására 3 óra áll rendelkezésre a kiosztást követően.

Minden versenyző nyomtatott formában megkapja a matematika vagy az informatika tételeket, a beiratkozáskor választott szak függvényében.  A több nyelven is meghirdetett képzési programok esetében, amennyiben a jelentkezők beiratkozáskor több opciót is választottak, a legelső kiválasztott opció nyelvén kell felvételi vizsgát tenniük.

A versenyzőknél nem maradhat sem a padban, sem a padon mobiltelefon vagy egyéb elektromos készülék (táblagép, laptop, okosóra stb.). Ezeket be kell tenni a fogason lévő kabátokba, táskákba. Hogy a versenyen résztvevőket ne zavarja, a mobiltelefonokat kikapcsolva kell betenni a fogason lévő kabátokba, táskákba. Kizárják a versenyről mindazokat, akik (bármilyen céllal) mégis használják a mobiltelefont vagy egyéb elektronikus eszközt. Ez alól kivételt képeznek a fogyatékkal elő személyek, akik a dolgozatuk megírásakor speciális eszközt használnak, és erre engedélyt kaptak a felvételi bizottság részéről.

Kizárólag a versenylapokat és a szervezők által kiosztott piszkozatlapokat lehet használni. A tételek kidolgozásakor kék színű töltőtollat vagy golyóstollat lehet használni. A teremben használható még: grafitceruza, vonalzó, derékszögű vonalzó és körző. Számológép, mobiltelefon stb. használata tilos. Ha valaki tévedett, a hibás részt egy vízszintes vonallal kell áthúzni (mindenik sort). A befejezett dolgozatok leadásakor alá kell írni egy összesítő táblázatot, amelyen az oldalak számát is fel kell tüntetni. A dolgozat leadásakor a versenyző jelenlétében kell leragasztani a személyes adatokat tartalmazó részt.

Az angol nyelvvizsgára jelentkezők tantermekbe való beosztása, 2018. július 15., 15:00 óra

Az angol nyelvvizsgára jelentkező diákoknak 2018. július 15-én, vasárnap 14:00 órakor kell jelentkezniük a táblázatban szereplő terem bejáratánál, (a BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának épületében, FSEGA, Teodor Mihali utca, 58–60.). Kérjük a jelentkezőket, hogy hozzák magukkal a személyi igazolványukat.

A német nyelvvizsgára jelentkezők tantermekbe való beosztása, 2018. július 15., 17:00 óra

A német nyelvvizsgára jelentkező diákoknak 2018. július 15-én, vasárnap 16:30 órakor kell jelentkezniük a táblázatban szereplő terem bejáratánál (a BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának épületében, FSEGA, Teodor Mihali utca, 58–60.). Kérjük a jelentkezőket, hogy hozzák magukkal a személyi igazolványukat.

A termek kódja

001 – Sala A001, Cladirea Facultatii de Stiinte Economice, parter, str. Teodor Mihali, nr. 58-60
009 – Sala 009, Cladirea Facultatii de Stiinte Economice, parter, str. Teodor Mihali, nr. 58-60
022 – Sala 022, Cladirea Facultatii de Stiinte Economice, parter, str. Teodor Mihali, nr. 58-60