Az írásbeli felvételi vizsga résztvevőinek tantermekbe való beosztása, alapképzés, 2015. júliusi vizsgaidőszak

A matematika/ informatika írásbeli felvételi vizsga résztvevőinek tantermekbe való beosztása

Az írásbeli vizsgára jelentkezőknek 2015. július 17-én, pénteken reggel 08:00 órakor kell megjelenniük a kijelölt terem bejáratánál. Kérünk mindenkit, hogy hozza magával a személyazonossági igazolványát és a versenyigazolványt, valamint kék színű írószert is. A vizsgatételek felbontását követően nem engedélyezett a terembe való belépés. A tételek kidolgozására a kiosztást követő 3 óra áll rendelkezésre.

Minden versenyző nyomtatott formában megkapja a matematika vagy az informatika tételeket, a beiratkozáskor választott szak függvényében. Az írásbeli vizsga felügyelői által kiosztott vizsgalapokon és piszkozatokon kívül nem használható egyéb lap. A tételek kidolgozásakor kék színű töltőtollat vagy golyóstollat lehet használni. A teremben használható még: grafitceruza, vonalzó, derékszögű vonalzó, körző. Számítógép, mobiltelefon stb. használata tilos.

Kizárják a felvételi vizsgáról mindazokat, akik (bármilyen céllal) mégis használják a mobiltelefont vagy egyéb elektronikus eszközt. Ez alól kivételt képeznek a mozgássérült személyek, akik a dolgozatuk megírásakor speciális eszközt használnak.

Az angol nyelvvizsgára jelentkezők tantermekbe való beosztása

Az angol nyelvvizsgára jelentkező diákoknak 2015. július 17-én, pénteken 14:30 órakor kell jelentkezniük a Nicolae Iorga-terem bejáratánál (BBTE főépület, I. emelet). Kérjük a jelentkezőket, hogy hozzák magukkal a személyi igazolványukat.

A német nyelvvizsgára jelentkezők tantermekbe való beosztása

A német nyelvvizsgára jelentkező diákoknak 2015. július 17-én, pénteken 16:45 órakor kell jelentkezniük a Tiberiu Popoviciu-terem bejáratánál (BBTE főépület, I. emelet). Kérjük a jelentkezőket, hogy hozzák magukkal a személyi igazolványukat.

Kérjük a jelentkezőket, hogy azonosítsák be a felvételi vizsga helyszínéül számukra kijelölt tantermeket (a névsor végén megjelenő jelmagyarázat is segítséget nyújt ebben).