Anunţ important privind legitimaţiile studenţilor pentru transportul gratuit

Update (10.04.2017): Formularul va ramane deschis pana la data de 11.04.2017, ora 10:00.

In vederea decontului pentru transportul gratuit pe CFR a studenţilor UBB, Secretariatul facultăţii trebuie sa introducă seria si nr. legitimaţiei de reducere transport pentru studenţii facultăţii noastre în Registrul Naţional Unic. Pentru o cât mai corectă raportare, rugăm studenţii să completeze seria si nr. legitimaţiei reducere transport pe care le deţin până luni, 10 aprilie 2017 ora 10:00 în acest formular.

Solicităm aceste date în vederea confruntării cu datele existente la Secretariatul facultăţii.

Deoarece decontarea valorii transportului CFR se face direct între Ministerul Educaţiei Naţionale şi Ministerul Transporturilor, rugăm studenţii să trateze cu maximă seriozitate această solicitare, deoarece dacă datele nu sunt corecte, nu vor beneficia de decontarea transportului CFR.