Anunț important: În atenţia studenţilor care au achitat on-line taxa de școlarizare sau examen/examene restante!

Studenții care au făcut plăți on-line prin Aplicația AcademicInfo sunt rugați ca până vineri, 19 ianuarie 2018, orele 9,00 să trimită prin email la adresa: math@math.ubbcluj.ro următoarele informaţii:

1. CNP;
  2. Specializare, limba de predare, anul de studiu;
  3. Extrasul de cont sau o captura a mesajului primit după efectuarea plății on-line;
  4. În situaţia în care ați achitat examene restante să specificaţi denumirea disciplinei/disciplinelor, iar dacă este taxa de școlarizare – rata taxei de școlarizare.

Întrucât cataloagele se vor genera la Secretariatul facultăţii, atragem atenţia că studenţii aflaţi în situaţia în care nu apare înregistrată plata în aplicaţia AcademicInfo, nu vor fi acceptaţi la examene.