A XXVI. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia díjazottjai

2023. május 21-án, vasárnap zárult a XXVI. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia. A kolozsvári ETDK sajátossága, hogy a hallgatók részvételi jogot szerezhetnek a magyarországi Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK), az adott tudományterületeken belül.

Informatika I.: elméleti módszerek, kísérletek, szimulációk

• I. díj: Fazakas Hunor-Attila (vezetőtanár Pável Szabolcs)
  • II. díj: Galiger Gergő (vezetőtanár Bodó Zalán)
  • III. díj: Kaszta Tamás és Lieb-Hanna Georgina (vezetőtanár Csató Lehel)

Dicséretben részesült: Bereczki-Orbán András (vezetőtanár Bodó Zalán)

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Fazakas Hunor-Attila, Galiger Gergő, Kaszta Tamás, Lieb-Hanna Georgina, Bereczki-Orbán András

Informatika II.: innovatív számítástechnikai termékek, alkalmazások

• I. díj: Mátis Krisztián és Szilágyi Krisztián-Attila (vezetőtanár Sulyok Csaba), Szabó Cintia (vezetőtanár Simon Károly)
  • II. díj: Both Bence és Lukács István (vezetőtanár Sulyok Csaba), Salamon Csongor (vezetőtanár Ruff Laura)
  • III. díj: Török István-Dániel és Krizbai Nándor (vezetőtanár Sulyok Csaba), Gere Andor (vezetőtanár Szenkovits Annamária)

Dicséretben részesült: Domokos Nikolette-Beatrice és Szimma Hunor (vezetőtanár Sulyok Csaba), Szász-Váradi Gergő (vezetőtanár Ruff Laura)

Különdíj: Gere Andor (vezetőtanár Szenkovits Annamária), Keresztes Béla

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Mátis Krisztián, Szilágyi Krisztián-Attila, Szabó Cintia, Both Bence, Lukács István, Török István-Dániel, Krizbai Nándor

Gratulálunk hallgatóinknak és felkészítő tanáraiknak!