A XXII. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia díjazottjai

2019. május 26-án, vasárnap díjátadó gálával zárult a XXII. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia. A kolozsvári ETDK sajátossága, hogy a hallgatók részvételi jogot szerezhetnek a magyarországi Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK), az adott tudományterületeken belül.

Pedagógia II.: tanulás- és tanításmódszertan

• I. díj – Tóth Emőke (didaktikai matematika szak, mesterképzés, II. év)
    (témavezetők: Herendiné dr. Kónya Eszter docens, DE TTK, dr. András Szilárd docens, BBTE MIK)

Informatika I.: elméleti módszerek, kísérletek, szimulációk

• I. díj – Lőrincz Szabolcs Botond
    (témavezető: Pável Szabolcs doktorandusz)
  • II.  díj – Kovács Patrik
  • III. díj – Kádár Norbert
  • Dicséret – Sütő Ágoston
    (témavezető: dr. Robu Judit docens, BBTE MIK)

A XXXV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételt nyert: Lőrincz Szabolcs Botond, Kovács Patrik

Informatika II.: innovatív számítástechnikai termékek, alkalmazások

• I. díj – Máthé Orsolya, Miklós Botond
    (témavezetők: Farkas Attila szoftverfejlesztő (Codespring), Bege István szoftverfejlesztő (Codespring), Sulyok Csaba doktorandusz)
  • I. díj – Heim László
  • II. díj – Szász Kata, Hegedüs Hunor
    (témavezető: dr. Simon Károly adjunktus, BBTE MIK)
  • III. díj – Mikes-Jakab Csaba
    (témavezetők: Bartus Levente szoftverfejlesztő (Codespring), dr. Simon Károly adjunktus, BBTE MIK)
  • Dicséret – Takács Kálmán, Döngölő Zsolt
    (témavezetők: Ráduly Sándor szoftverfejlesztő (Codespring), Kiss Anna szoftverfejlesztő (Codespring), Sulyok Csaba doktorandusz (Codespring)
  • Különdíj – Koncsag Krisztián, Molnár Krisztina
    (témavezetők: dr. Gaskó Noémi docens, BBTE MIK, dr. Bodó Zalán docens, BBTE MIK)

A XXXV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételt nyert: Mikes-Jakab Csaba, Hegedüs Hunor, Szász Kata, Heim László, Miklós Botond, Máthé Orsolya

A zárógálán készült felvételek megtekinthetőek a Reál- és humántudományi ETDK  Facebook-oldalán.

Gratulálunk minden résztvevőnek!