A nyári pótvizsgaidőszak díjainak befizetése – 2023. május (a hosszabbításon lévő hallgatókra is érvényes)

Kérjük az alapképzés II. és III. évfolyamára (a hosszabbításon lévő hallgatókra is érvényes), valamint a mesterképzés II. évfolyamára (a hosszabbításon lévő hallgatókra is érvényes) beiratkozott hallgatókat, akiknek elmaradt vizsgáik vannak a 2022–2023-as egyetemi tanév II. félévi tanulmányi szerződése szerint, hogy 2023. május 25-ig fizessék be az elmaradt vizsgák díját.

Kérjük a Posztgraduális Informatika Programra beiratkozott II. éves hallgatókat (a hosszabbításon lévő hallgatókra is érvényes), akik a 2022–2023-as egyetemi tanév II. moduljának vizsgáira fognak jelentkezni, hogy 2023. május 25-ig fizessék be az elmaradt vizsgák díját. Ellenkező esetben nem fognak megjelenni a katalógusban, és emiatt vizsgára sem jelentkezhetnek.

Azok a hallgatók, akik a megadott határidő után fizetnek, csak a pótvizsgaidőszakban jelentkezhetnek vizsgára.

Fizetési lehetőségek:

1. online a BBTE AcademicInfo honlapján (a díjak menüben): https://academicinfo.ubbcluj.ro/;
  2. készpénzben a kari pénztárnál, 2023. május 25-ig; (munkanapokon 9:00 és 12:00 óra között, a kari titkárság 143-as termében);
  3. bankkártyával a kari pénztárnál, 2023. május 25-ig; (munkanapokon 9:00 és 12:00 óra között, a kari titkárság 143-as termében);