A Matematika és Informatika Kar alapképzési felvételijére való beiratkozás lépései, 2017. július

A Matematika és Informatika Karra való beiratkozás a Babeş–Bolyai Tudományegyetem főépületében lesz, a M. Kogălniceanu (Farkas) utca 1. szám alatt, az I. emeleten

1. https://academicinfo.ubbcluj.ro/admitere online felületen kitöltött, majd kinyomtatott és aláírt előiratkozási űrlapot a beiratkozáshoz szükséges dokumentumok közé kell betenni. Akinek nem sikerült előkészítenie ezt az űrlapot, a Radó Ferenc-teremben kell jelentkeznie (126-os terem, I. emelet).
  2. A 30 lejes iratkezelési díj és a 170 lejes beiratkozási díj befizetése után minden jelentkező egy sorszámot kap. Az említett összegeket a Matematika és Informatika Kar titkárságán (143-as terem, I. emelet) vagy dékáni hivatalában (145-ös terem, I. emelet) kell befizetni.
  3. Aki a fent említett díjakat a dékáni hivatalban fizette be, elindulhat a Nicolae Iorga-terem irányába (151-es terem, I. emelet), hogy leadja az összeállított beiratkozási dossziét és kitöltse a kiválasztandó opciók listáját (szakok prioritása). Aki a díjakat a kari titkárságon fizette be, elindulhat a Tiberiu Popoviciu-terem irányába (142-es terem, I. emelet), hogy leadja az összeállított beiratkozási dossziét és kitöltse a kiválasztandó opciók listáját.
  4. A Tanárképző Intézet pszichopedagógiai képzésére való beiratkozásra a kar székhelyén kerül sor az egyetemi felvételivel egy időben. Aki fel szeretne iratkozni az I-es pedagógiai modulra, a F. Chamaux-teremben (138-as terem, I. emelet) kell jelentkeznie, hogy bővebb információt kaphasson a beiratkozásról és a szükséges okiratokról.