A Bitdefender informatikai labor ünnepélyes átadása a Matematika és Informatika Karon

A Babeș–Bolyai Tudományegyetem Matematika és Informatika Kara a Bitdefender céggel közösen tisztelettel meghív minden érdeklődőt a 2016. október 12-én, szerdán 11:00 órakor kezdődő eseményre, amelyre a Bitdefender informatikai labor ünnepélyes átadása ad alkalmat. Az informatikai labort a globális kiberbiztonsági szolgáltatásokat nyújtó Bitdefender támogatásával rendezték be.

A esemény helyszíne a BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar (Teodor Mihali utca, 58–60, III. emelet) 338-as terme, ahol sajtótájékoztató is lesz „Kolozsvár készíti fel a romániai Szilícium-völgy generációját” címmel.

Jelen lesz dr. Anna Soós egyetemi docens, a BBTE rektorhelyettese, dr. Adrian Petrușel egyetemi tanár, a BBTE Matematika és Informatika Karának dékánja, valamint Lukács Sándor, Technical Project Manager, Proactivity&Kernel Research, Bitdefender, akik az egyetem és a szakvállalatok közötti nyilvános-privát partnerség jelentőségéről, Kolozsvárról, mint a globális IT-szektorban elhelyezkedő csomópontról fognak beszélni.

Az új Bitdefender labor a Matematika és Informatika Kar korábban berendezett termeinek sorába emelkedik, amelyeket az IT-szektor olyan neves cégei támogattak mint a Microsoft, a Siemens, az NTT Data, valamint az MHP és Porsche.
Update:

bitdefender_labor_2016-oct1bitdefender_labor_2016-oct2