A 60 éves Sándor József köszöntése

Sandor Jozsef2016. november 19-én töltötte be 60. életévét Sándor József egyetemi docens, a matematikai analízis, a számelmélet és a geometria kiemelkedő kutatója és oktatója.

6 könyvével és több mint 800 közzétett tudományos cikkével dr. Sándor József egyetemi docens egyike a kolozsvári matematika szakterület legtermékenyebb és legközismertebb kutatóinak, aki jelentős mértékben hozzájárult a kolozsvári matematikai iskola jelenlegi élvonalbeli pozíciójához.

A Matematika és Informatika Kar vezetősége és valamennyi kollégája nevében szívből köszöntjük, és boldog születésnapot kívánunk neki!

Frissítés:
Notes on Number Theory and Discrete Mathematics című bolgár számelméleti lapban megjelent cikket a szerző, Krassimir Atanassov, a 60 éves Sándor Józsefnek dedikálta.