A 2016–2017-es egyetemi tanévre szóló tanulmányi szerződések kitöltése

A következő időszakban az I. és II. éves (alapképzés) és az I. éves (magiszteri képzés) hallgatóknak ki kell választaniuk a 2016–2017-es egyetemi tanévre szóló opcionális tantárgyakat, az alábbiak szerint:

1. 2016. május 20. – 2016. június 6.: a tanulmányi szerződések kitöltésekor (Academic Info) a hallgatók kiválaszthatják a következő tanévre szóló opcionális tantárgyakat;
  2. 2016. június 7. – 2016. június 10.: a hallgatók választásai alapján a dékáni hivatal eldönti, hogy a választható tantárgyi csomagokból melyiket hirdeti meg a következő egyetemi tanévre. Azok a tantárgyak, amelyekre kevés jelentkező lesz, kikerülnek az AcademicInfo adatbázisából;
  3. 2016. szeptember 1. – 2016. szeptember 15.: újra megnyílik az AcademicInfo alkalmazás, és a meghirdetett választható tantárgyak alapján a hallgatók módosíthatják a tanulmányi szerződéseket.

Kérjük a hallgatókat, minél többen töltsék ki a tanulmányi szerződéseket, hogy az opcionális tantárgyak kiválasztása valóban releváns legyen.

2016 szeptemberében lehetőség lesz a tanulmányi szerződések módosítására, a hallgatók opciói és az esetleges nyári pótvizsgák függvényében.

Felhívjuk a hallgatók figyelmét arra, hogy a 2016 júniusában kitöltött tanulmányi szerződéseket nem kell kinyomtatni. A szerződések nyomtatására, aláírására és leadására 2016 szeptemberében kerül majd sor, a második kitöltési lehetőséget követően.